fbpx
1. mesto: SVETOVNO PRVENSTVO 2018 – Praga, Češka
Kategorija show dance solo člani
Točka Obsession
Plesalec Tian Ćehić

Koreografija

Matevž Česen

 

"Leto 2018 je bilo za vse nas Bolerovce in zame res posebno, saj sem na SP v show dance-u zmagal z vsemi točkami s katerimi sem nastopal. Kot, da vse skupaj ne bi bilo dovolj- pa je bilo to prvenstvo v Pragi tudi prvo svetovno prvenstvo kjer sem zmagal kot solist. Na tekmo sem odšel res sproščeno, saj od trenutka ko sva z Matevžem Česnom usvarila koroegrafijo, sem vedel, da mi popolnoma leži. Res sem takoj začutil zgodbo in se vživel v lik in vedno se pohvalim, da sva to koreografijo z Matevžem ustvarila tako hitro kot prej še nobene. Vse skupaj je res steklo in res sem vsakič znova užival, ko sem Obsession plesal na odru. Na SP v Pragi smo imeli 1/4 finale in prvi dve rundi sem plesal kar solidno, saj nisem imel posebnega pritiska in pred finalom sem si rekel, da želim še zadnjič uživati na odru in dati vse od sebe. Odplesal sem res življensko in se proti koncu tako zelo sprostil, ker je bilo vse do tja perfektno, da sem skoraj čisto na koncu naredil veliko očitno napako. Takoj, ko sem prišel iz odra sem bil tako zelo jezen- nevem, če sem bil kdaj prej (ali kasneje) tako zelo razočaran (morda ravno zato, ker je bilo do napake vse vrhunsko oz. po mojih najboljših močeh). Na koncu se je vse poklopilo in prepričljivo sem zmagal. Očitno je bilo prej vseeno več kot dovolj in sem prepričal sodnike. Obsession si bom zapomnil zavedno, saj je bila to neka prelomnica v moji plesni karieri in zagotovo sem se iz tega prvenstva naučil, da se nikoli ne smemo sekirati na zalogo." Tian Ćehić

 

 

 

Sledi Tianu na socialnih omrežjih
 Instagram

Tian Ćehić

 Facebook

Tian Ćehić

 

Dunajska cesta 49, 1000 Ljubljana

 

Uradne ure:

Pon. - pet. od 10:00 do 19:00

 

Tel: 01 512 0 512

Mob: 040 322 522

 

Email: info@bolero.si

 

 ZSInstagram

ZSFacebook

© 2024 Bolero. Vse pravice pridržane.