fbpx
1. mesto: SVETOVNO PRVENSTVO 2019 – Riesa, Nemčija
Kategorija show dance formacije člani
Točka Behind the wall
Plesalci

Karin Ahčin
Anja Andoljšek
Karin Ramovš
Maša Ramovš
Lara Šlibar
Tia Jagrič
Vita Mutec
Ana Rade
Pia Mencin
Lara Lavrič
Neja Horvat
Lana Košnik
Nina Kuhar
Tian Ćehić
Maj Žan Peršin
Petra Ravbar
Anja Jeršan
Lana Smolnikar
Maša Medica
Ema Klara Demšar
Tija Velepec
Lea Žilavec
Lana Sotirov

Koreografija

Matevž Česen

 

"Pri članih sem vedel, da imamo Slovenci največ možnosti, saj je trenutna ekipa plesalcev iz plesnega kluba Bolero, katero vodim, treniram in koreografiram izvrstna. V njej so izjemni posamezniki, ki trenirajo cele dopoldneve: plesalci, ki imajo tudi že nekaj kilometrine in izjemno talentirani mladi plesalci, ki so prvič v članski konkurenci. Da bi lahko ponovili lanskoletni uspeh, ko smo zmagali v vseh članskih kategorijah v show dancu si nisem mislil, zato nisem čutil posebnega prtiska, saj se dobro zavedam, kako subjektiven je tekmovalni ples. Morda me zmage le v posameznih pogledih naredijo bolj samozavestnega. A vsa samozavest je splavala po vodi, ko so na oder stopili Rusi z mogočno sceno, odlično tehniko in izjemno energijo. Vse do konca nisem verjel, da bomo znova postali svetovni prvaki v skoraj vseh kategorijah. Izjemno zadovoljen bi bil s katerokoli uvrstitvijo na stopničke, že finala smo se veselili. Zame osebno je to prav gotovo največji uspeh, večji kot lani. Presrečen sem in zelo hvaležen!'' Matevž Česen

 

 

 

Dunajska cesta 49, 1000 Ljubljana

 

Uradne ure:

Pon. - pet. od 10:00 do 19:00

 

Tel: 01 512 0 512

Mob: 040 322 522

 

Email: info@bolero.si

 

 ZSInstagram

ZSFacebook

© 2024 Bolero. Vse pravice pridržane.