fbpx
1. mesto: SVETOVNO PRVENSTVO 2019 – Decin, Češka
Kategorija street dance show solo članice
Točka Cardi B
Koreografija Ana Vodišek

 

"Največ mi pomeni naslov svetovne prvakinje v street dance šov solo kategoriji med članicami v letu 2019. Malo pred to tekmo sem prebolela nekoliko daljšo bolezen, zaradi katere nisem smela plesati ali se sploh pretirano ukvarjati s športom približno dva do tri mesece. Takrat sem zares ugotovila, koliko mi ples pomeni in da je to nekaj, kar bi rada počela celo življenje. S tem mišljenjem sem šla na to tekmo in plesala z največjim užitkom, saj sem bila po dolgotrajnem posedanju in ležanju še kako srečna, da lahko spet plešem na odru. Tudi točka, ki sva jo sestavili s trenerko, je bila inovativna, zabavna, še nikoli videna in res mi je ostala v zelo lepem spominu kljub vzponom in padcem, ki sem jih v tisti sezoni doživela. Ples je moje življenje. V mojem svetu se vse vrti okrog plesa in v življenju ne počnem skoraj ničesar drugega, kot plešem. Ko sem bila mlajša, sem se ukvarjala s sto in eno dejavnostjo, vendar pri nobeni nisem ostala dolgo. Ples je edina konstanta v mojem življenju in upam, da tako tudi ostane." Maja Hočevar

 

 

 

Sledi Maji na socialnih omrežjih
 Instagram

Maja Hočevar

 Facebook

Maja Hočevar

 

Dunajska cesta 49, 1000 Ljubljana

 

Uradne ure:

Pon. - pet. od 10:00 do 19:00

 

Tel: 01 512 0 512

Mob: 040 322 522

 

Email: info@bolero.si

 

 ZSInstagram

ZSFacebook

© 2024 Bolero. Vse pravice pridržane.