fbpx
1. mesto: SVETOVNO PRVENSTVO 2021 – Varšava, Poljska
Kategorija modern solo članice
Točka Clone
Plesalka

Lana Smolnikar

Koreografija

Jan Ravnik

 

"Clone je bila prva točka, ki sem jo plesala na svetovnem prvenstvu po celem letu zaradi korone odpovedanih tekmovanj. V letu, ko se nič ni dogajalo, sem izgubila veliko tekmovalne kondicije in samozavesti. Ker sem v disciplini modern solo članice pred tem že dvakrat zapored zmagala, sta bila ta tekma in cel proces treniranja zame zelo stresna. Moj glavni cilj je bil, da odplešem po svojih najboljših zmožnostih in se dobro predstavim pred ljudmi, ki me niso videli plesati že več kot eno leto. V prvih dveh krogih nisem bila najbolj prepričljiva in s svojima nastopoma na koncu nisem bila zadovoljna. Pred finalnim krogom sem se tako mogla močno umiriti in se predvsem psihološko dobro pripraviti na nastop. Preden sem odšla na oder, sem si rekla: “bo kar bo, ti samo daj vse od sebe in uživaj”. Med plesanjem točke sem prvič po dolgo časa na odru zopet uživala, na koncu pa sem bila s svojim nastopom res zadovoljna. Tako je bil moj cilj dosežen, končni rezultat pa je bil le še češnja na vrhu smetane. Zelo sem hvaležna za vse, ki so me tekom sezone spodbujali in verjeli vame. Predvsem sem hvaležna za trenerja Jana, saj mi je poleg izjemne koreografije nudil tudi veliko podpore in motivacije." Lana Smolnikar

 

 

 

Dunajska cesta 49, 1000 Ljubljana

 

Uradne ure:

Pon. - pet. od 10:00 do 19:00

 

Tel: 01 512 0 512

Mob: 040 322 522

 

Email: info@bolero.si

 

 ZSInstagram

ZSFacebook

© 2024 Bolero. Vse pravice pridržane.