fbpx
1. mesto: SVETOVNO PRVENSTVO 2017 – Usti nad Labem, Češka
Kategorija street dance show male skupine mladinci
Točka Forgotten toys
Plesalci Kaja Benet
Lana Vrtačnik
Selena Bojič
Zala Čebulj
Anja Keber
Ula Javor
Mia Čakarova

Koreografija

Ana Vodišek in Petra Prodan

 

"Naslov svetovnih prvakov je naziv, o katerem veliko ljudi samo sanja. Nekaj let nazaj smo bile tudi me del teh “veliko ljudi”. V skupini je bilo tiho upanje po naslovu, o katerem smo redko spregovorile, saj smo mislile, da segamo po previsokem. Da bi sedem štirinajst in petnajst letnih deklic nosilo ta veličasten naslov, se je za nas zdelo precej nerealno. No, pustimo to, da če nebi naslova dobile me, bi to dosegel nekdo drug prav take startosti. Ko si v takih letih, se ti pač veliko stvari zdi nerealih. A kljub našemu dvomu smo uspele priplezati do sanjskega naslova. Za večino izmed nas je bila to prva najvišja stopnička na mednarodnem nivoju, zato ta mala skupina drži še večji spomin za vseh sedem in je hkrati vzpodbuda, da se v življenju veliko stvari doseže, tudi, če se v trenutku zdijo nemogoče. Ta mala skupina mi je bila dokaz, da te lahko ljubezen do plesa pripelje marsikje. Pot pa je še lažja, če si obdan z ljudmi, ki so pripravljeni to enako ljubezen deliti s teboj." Lana Vrtačnik

 

 

 

Dunajska cesta 49, 1000 Ljubljana

 

Uradne ure:

Pon. - pet. od 10:00 do 19:00

 

Tel: 01 512 0 512

Mob: 040 322 522

 

Email: info@bolero.si

 

 ZSInstagram

ZSFacebook

© 2024 Bolero. Vse pravice pridržane.