fbpx
1. mesto: SVETOVNO PRVENSTVO 2017 – Usti nad Labem, Češka
Kategorija street dance show formacije mladinci
Točka Evolution of hip hop
Plesalci Lana Cizman
Tanaja Bernard
Nika Zajc
Nina Oblak
Kristina Jagodic
Klara Jeras
Kiara Kirn
Kiara Culk
Tina Zajsek
Anamarija Mihaljevic
Lucija Jeretina
Vita Korosec
Pika Kovac
Zala Mese
Zara Muhic
Tara Rauh
Taja Skrlep
Jona Ogorevc
Petja Brumen
Anja Mrak
Manca Zadel
Nika Vrscaj

Koreografija

Ana Vodišek

 

Čeprav je hip hop zelo mlada plesna zvrst, se je v 45 letih zelo spremenil tako stil glasbe in plesa, kot tudi stil oblačenja. Skozi ustvarjanje te formacije so se plesalci veliko naučili tudi o zgodovini hip hopa, saj smo v štirih minutah prikazali razvoj te kulture od začetkov do danes, kar je pomenilo veliko preoblačenja, veliko scenskih premikov in veliko različne glasbe.

 

"To je bila najbolj nepričakovana zmaga v moji karieri! Na treningih se nam je vedno vse podiralo, od premikov rekvizitov, do preoblačenja kostumov, manjkanja plesalcev, pozabljanja korakov, in še bi lahko naštevala. Zato je bil edini cilj na tekmi, da nam uspe odplesati s čim manj zapleti, na zmago nismo niti pomislili. Potem pa nam je na dan tekme čudežno vse šlo po planu, in to ne samo enkrat, ampak kar trikrat! Vsak krog je bil brez napak, kar nisem mogla verjeti svojim očem! Ko so nas razglasili za zmagovalce smo vsi nekontrolirano jokali. Ta zmaga je bila tudi zame nepozabna, saj je bila ena prvih pod mojim vodstvom in v moji koreografiji in mi je to dalo neko potrditev in velik zagon za naprej." Ana Vodišek

 

 

 

Dunajska cesta 49, 1000 Ljubljana

 

Uradne ure:

Pon. - pet. od 10:00 do 19:00

 

Tel: 01 512 0 512

Mob: 040 322 522

 

Email: info@bolero.si

 

 ZSInstagram

ZSFacebook

© 2024 Bolero. Vse pravice pridržane.