Plesna šola Bolero vabi na sprejem za plesne pedagoge. Predznanje ni pogoj. Starost vsaj 18 let.


POSTANI ČLAN USPEŠNEGA BOLERO TEAMA PLESNIH UČITELJEV IN UČITELJIC!

ENERGIČNI IN NASMEJANI DEKLETA IN FANTJE

Rad-a delaš z ljudmi? Si navdušen-a nad glasbo in plesom? Imaš delovne navade in prilagodljiv urnik? Če si odgovoril-a z DA na vsaj eno vprašanje, potem je to prav za tebe. Pridi in se v ponedeljek, 11 http://genericoitalia.it/. 12. 2017 ob 17h ali v torek, 30.1.2018 ob 10h ali ob 17h, prepričaj, da je biti del našega priznanega plesnega kolektiva enkratna priložnost zate. Na skupnem uvodnem sestanku, ki bo potekal v prostorih Plesne šole Bolero na Dunajski 49 v Ljubljani ti bomo predstavili delo v naši plesni šoli in ti povedali, kako lahko postaneš del naše ekipe, ki podaja plesno znanje navdušenim rekreativnim in tekmovalnim plesalcem.

Edini pogoj je starost nad 18 let (zelo zaželjeno je, da imaš izpit za avto, ni pa nujno).

Svojo udeležbo potrdi na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Se vidimo v Boleru!


Plesna šola Bolero vabi na sprejem za plesne pedagoge. Predznanje ni pogoj. Starost vsaj 18 let.


POSTANI ČLAN USPEŠNEGA BOLERO TEAMA PLESNIH UČITELJEV IN UČITELJIC!

ENERGIČNI IN NASMEJANI DEKLETA IN FANTJE

Rad-a delaš z ljudmi? Si navdušen-a nad glasbo in plesom? Imaš delovne navade in prilagodljiv urnik? Če si odgovoril-a z DA na vsaj eno vprašanje, potem je to prav za tebe. Pridi in se v ponedeljek, 11 http://genericoitalia.it/. 12. 2017 ob 17h ali v torek, 30.1.2018 ob 10h ali ob 17h, prepričaj, da je biti del našega priznanega plesnega kolektiva enkratna priložnost zate. Na skupnem uvodnem sestanku, ki bo potekal v prostorih Plesne šole Bolero na Dunajski 49 v Ljubljani ti bomo predstavili delo v naši plesni šoli in ti povedali, kako lahko postaneš del naše ekipe, ki podaja plesno znanje navdušenim rekreativnim in tekmovalnim plesalcem.

Edini pogoj je starost nad 18 let (zelo zaželjeno je, da imaš izpit za avto, ni pa nujno).

Svojo udeležbo potrdi na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Se vidimo v Boleru!