NOVA TEKMOVALNA SEZONA * SUPER ZAČETEK


Programi PK Bolero so sofinancirani s strani MOL!

 

DRUGI POKALNI TURNIR 2018

Ana Liza Cukor, 2. mesto street dance show solo mladinke

Tinkara Einsiedler, 4. mesto street dance show solo mladinke

Leja Jovanović, 9. mesto street dance show solo mladinke

Žan Ninič Čeak, 3. mesto street dance show solo mladinci

Maja Hočevar, 2. mesto street dance show solo članice

Lana Vrtačnik, 3. mesto street dance show solo članice

Katarina Salmon Šilic, 7. mesto street dance show članice

Selena Bojič in Tia Vlahovič, 2. mesto street dance show duo člani

Zoja Mesec in Klara Ačimović, 3. mesto street dance show duo člani

Nika Zajc in Manca Zadel, 5. mesto street dance show duo mladinci

Klara Senica in Lana Smolnikar, 1.mesto, jazz duo, člani

Petra Ravbar in Anja Jeršan, 2.mesto, jazz duo, člani

Fight for gold, 1.mesto, jazz mala skupina, člani

Tian Ćehić, 2.mesto, jazz solo, člani

Klara Senica, 1.mesto, jazz solo, članice

Petra Ravbar, 3.mesto, jazz solo, članice

Lara Lavrič, 5.mesto, jazz solo, članice

Sara Istenič, 5.mesto, jazz solo, deklice

Lara Šlibar, 1.mesto, jazz solo, mladinke

Pika Vidic, 2.mesto, jazz solo, mladinke

Tia Jagrič, 3.mesto, jazz solo, mladinke

Živa Napast, 11.mesto, jazz solo, mladinke

Aiken Atanasovski, 12.mesto, jazz solo, mladinke

Petra Ravbar in Tian Ćehić, 1.mesto, modern duo, člani

Alex Istenič in Maja Železnikar, 1.mesto, modern duo, mladinci

Živa Napast in Lara Markl Vičič, 2.mesto, modern, duo, mladinci

Tik, 1.mesto, modern mala skupina, člani

Tian Ćehić, 2.mesto, modern solo, člani

Alex Istenič, 1.mesto, modern solo, mladinci

Lana Smolnikar, 1.mesto, modern solo, članice

Petra Ravbar, 3,mesto, modern solo, članice

Lara Šlibar, 1.mesto, modern solo, mladinke

Lana Sotirov, 4.mesto, modern solo, mladinke

Maja Železnikar, 6.mesto, modern solo, mladinke

Tia Jagrič, 7.mesto, modern solo, mladinke

Brina Rakun, 12.mesto, modern solo, mladinke

Flora Ana Gorinšek Perkovič, 13.mesto, modern solo, mladinke

Ela Jakolič, 17.mesto, modern solo, mladinke

Aiken Atanasovski, 20.mesto, modern solo, mladinke

Tian Ćehić in Anja Jeršan, 1.mesto, show dance duo, člani

Lana Smolnikar in Klara Senica, 2.mesto, show dance duo, člani

Lana Sotirov in Brina Rakun, 1.mesto, show dance duo, mladinci

Karin Ramovš in Maša Ramovš, 2.mesto, show dance duo, mladinci

Tia Jagrič in Lara Šlibar, 4.mesto, show dance duo, mladinci 

Brina Senica in Zoja Avčin, 5.mesto, show dance duo, mladinci

Ela Jakolič in Eva Marenče, 8.mesto, show dance duo, mladinci

Tian Ćehić,1.mesto, show dance solo, člani

Lana Smolnikar, 2.mesto, show dance solo, članice

Lara Lavrič, 6.mesto, show dance solo, članice

Iva Senica, 1.mesto, show dance solo, deklice

Brigita Krašovec, 1.mesto, show dance solo, mladinke

Lara Šlibar, 2.mesto, show dance solo, mladinke 

Hana Nartnik, 4.mesto, show dance solo, mladinke

Karin Ramovš, 5.mesto, show dance solo, mladinke

Brina Senica, 6.mesto, show dance solo, mladinke

Zoja Avčin, 8.mesto, show dance solo, mladinke

Maša Ramovš, 12.mesto, show dance solo, mladinke

Zala Janušič, 15.mesto, show dance solo, mladinke

David Stojanovič 1. mesto electric boogie otroci

David Stojanovič 1. mesto hip hop solo otroci

Draksler Kaja 13. mesto hip hop solo otroci

Mihaljevič Anamaria 29. mesto hip hop solo mladinke

Danaja Ažman 5. mesto hip hop solo mladinke

Kaja Kušar 35. mesto hip hop solo mladinke

Kaja Simrajh 19. mesto hip hop solo mladinke

Zara Lina Velič 47. mesto hip hop solo mladinke

Andraž Jeromen 10. mesto hip hop solo mladinci

Jan Napast 16. mesto hip hop solo mladinci

Jaka Kusar 14. mesto hip hop solo mladinci

Selena Bojič 13. mesto hip hop solo clanice

Lana Vrtačnik 11. mesto hip hop solo clanice

Kaja Simrajh in Danaja Ažman 3. mesto hip hop duo mladinci

Muravec Maja in Ana Sluga 11. mesto hip hop duo otroci

Eva Vogrinc in Zoja Izabela Znidaršič 25. mesto hip hop duo mladinci

Ava Pečar Strajnar in Eva Gerkšič 15. mesto hip hop duo mladinci

Maruša Gantar in Tinkara Einsiedler 13. mesto hip hop duo mladinci

Maša Reček in Tia Petrnel 16. mesto hip hop duo mladinci

Kaja Kušar 18. mesto hip hop battle solo mladinci

Jaka Kušar 17. mesto hip hop battle solo mladinci 

 

 

PRVI POKALNI TURNIR 2018

PRVI DAN, 27.1.2018:

David Stojanović, 1. mesto electric boogie otroci

David Stojanović, 1. mesto hip hop solo otroci

Maja Hočevar, 1. mesto street show solo članice

Tia Vlahović in Selena Bojić, 1. mesto street show duo člani

Danaja Ažman, 2. mesto hip hop solo mladinke

Lana Vrtačnik, 2. mesto street show solo članice

Selena Bojić, 4. mesto hip hop solo članice

Maj Lavrič in Andraž Jeromen, 3. mesto hip hop duo mladinci

Liza Ana Cukor, 3. mesto street show solo mladinke

Kaja Simrajh in Danaja Ažman, 4. mesto hip hop duo mladinci

Psihiatrija, 4. mesto street show mala skupina mladinci

Anja Mrak, 4. mesto street show solo članice

Katarina Salmon Šilić, 5. mesto street show solo članice

Nika Zajc in Manca Zadel, 5. mesto street show duo mladinci

Muravec Maja in Ana Sluga, 7. mesto hip hop duo otroci

Tinkara Einsiedler, 9. mesto street show solo mladinke

Maj Lavrič, 9. mesto hip hop solo mladinci

Andraž Jeromen, 9. mesto hip hop battle solo mladinci

Andraž Jeromen, 12. mesto hip hop solo mladinci

Kaja Simrajh, 12. mesto hip hop solo mladinke

Ava Pečar Strajnar in Eva Gerkšič, 13. mesto hip hop duo mladinci

Jan Napast, 16. mesto hip hop solo mladinci

Jaka Kušar, 17. mesto hip hop solo mladinci

Maša Recek in Tia Petrnel, 17. mesto hip hop duo mladinci

Eva Vogrinc in Zoja Izabela Žnidaršič, 18. mesto hip hop duo mladinci

Lana Vrtačnik, 20. mesto hip hop solo članice

Jan Napast, 20. mesto hip hop battle solo mladinci

Draksler Kaja 21. mesto hip hop solo otroci

Mihaljević Anamaria, 22. mesto hip hop solo mladinke

Kaja Kušar, 23. mesto hip hop battle solo mladinci

Maj Lavrič, 24. mesto hip hop battle solo mladinci

Jaka Kušar, 25. mesto hip hop battle solo mladinci

Damajanty Hajdarpasić, 40. mesto hip hop solo mladinke

Kaja Kušar, 41. mesto hip hop solo mladinke

Zara Lina Velić, 43. mesto hip hop solo mladinke

 

 

 

DRUGI DAN, 28.1.2018:

JAZZ SOLO ČLANI:

- 1.mesto: Tian Ćehić

 

 

JAZZ SOLO ČLANICE:

- 2.mesto: Petra Ravbar

- 3.mesto: Vita Mutec

- 4.mesto: Lara Lavrič

 

JAZZ SOLO MLADINKE:

- 2.mesto: Lara Šlibar

- 3.mesto: Pika Vidic

- 9.mesto: Živa Napast

- 10.mesto: Aiken Atanasovski

 

JAZZ SOLO DEKLICE:

- 3.mesto: Sara Istenič

 

MODERN DUO ČLANI:

- 1.mesto: Tian Ćehić in Petra Ravbar

 

MODERN DUO MLADINCI:

- 1.mesto: Maja Železnikar in Alex Istenič

 

MODERN SOLO ČLANI:

- 2.mesto: Tian Ćehić

 

MODERN SOLO MLADINCI:

- 1.mesto: Alex Istenič

 

MODERN SOLO ČLANICE:

- 3.mesto: Vita Mutec

 

MODERN SOLO MLADINKE:

- 2.mesto: Lara Šlibar

- 3.mesto: Maja Železnikar

- 4.mesto: Lana Sotirov

- 10.mesto: Tia Jagrič

- 14.mesto: Flora Ana Gorinšek Perkovič

- 16.mesto: Ela Jakolič

 

SHOW DANCE DUO MLADINCI:

- 2.mesto: Lana Sotirov in Brina Rakun

- 3.mesto: Karin Ramovš in Maša Ramovš

- 4.mesto: Lara Šlibar in Tia Jagrič

- 6.mesto: Eva Marenče in Ela Jakolič

 

SHOW DANCE DUO OTROCI:

- 1.mesto: Brina Belavič Pučnik in Lana Celar

- 2.mesto: Tijana Kušturič in Tara Mlakar

 

SHOW DANCE MALA SKUPINA MLADINCI:

- 1.mesto: Whitout hope

 

SHOW DANCE SOLO ČLANI:

- 1.mesto: Tian Ćehić

 

SHOW DANCE SOLO ČLANICE:

- 5.mesto: Lara Lavrič

 

SHOW DANCE SOLO MLADINKE:

- 1.mesto: Brigita Krašovec

- 2.mesto: Lara Šlibar

- 4.mesto: Hana Nartnik

- 6.mesto: Brina Senica

- 7.mesto: Zoja Avčin

- 8.mesto: Karin Ramovš

- 13.mesto: Maša Ramovš

- 16.mesto: Zala Janušič

 

SHOW DANCE SOLO DEKLICE:

- 1.mesto: Iva Senica

- 8.mesto: Lana Celar

- 15.mesto: Tijana Kušturič

NOVA TEKMOVALNA SEZONA * SUPER ZAČETEK


Programi PK Bolero so sofinancirani s strani MOL!

 

DRUGI POKALNI TURNIR 2018

Ana Liza Cukor, 2. mesto street dance show solo mladinke

Tinkara Einsiedler, 4. mesto street dance show solo mladinke

Leja Jovanović, 9. mesto street dance show solo mladinke

Žan Ninič Čeak, 3. mesto street dance show solo mladinci

Maja Hočevar, 2. mesto street dance show solo članice

Lana Vrtačnik, 3. mesto street dance show solo članice

Katarina Salmon Šilic, 7. mesto street dance show članice

Selena Bojič in Tia Vlahovič, 2. mesto street dance show duo člani

Zoja Mesec in Klara Ačimović, 3. mesto street dance show duo člani

Nika Zajc in Manca Zadel, 5. mesto street dance show duo mladinci

Klara Senica in Lana Smolnikar, 1.mesto, jazz duo, člani

Petra Ravbar in Anja Jeršan, 2.mesto, jazz duo, člani

Fight for gold, 1.mesto, jazz mala skupina, člani

Tian Ćehić, 2.mesto, jazz solo, člani

Klara Senica, 1.mesto, jazz solo, članice

Petra Ravbar, 3.mesto, jazz solo, članice

Lara Lavrič, 5.mesto, jazz solo, članice

Sara Istenič, 5.mesto, jazz solo, deklice

Lara Šlibar, 1.mesto, jazz solo, mladinke

Pika Vidic, 2.mesto, jazz solo, mladinke

Tia Jagrič, 3.mesto, jazz solo, mladinke

Živa Napast, 11.mesto, jazz solo, mladinke

Aiken Atanasovski, 12.mesto, jazz solo, mladinke

Petra Ravbar in Tian Ćehić, 1.mesto, modern duo, člani

Alex Istenič in Maja Železnikar, 1.mesto, modern duo, mladinci

Živa Napast in Lara Markl Vičič, 2.mesto, modern, duo, mladinci

Tik, 1.mesto, modern mala skupina, člani

Tian Ćehić, 2.mesto, modern solo, člani

Alex Istenič, 1.mesto, modern solo, mladinci

Lana Smolnikar, 1.mesto, modern solo, članice

Petra Ravbar, 3,mesto, modern solo, članice

Lara Šlibar, 1.mesto, modern solo, mladinke

Lana Sotirov, 4.mesto, modern solo, mladinke

Maja Železnikar, 6.mesto, modern solo, mladinke

Tia Jagrič, 7.mesto, modern solo, mladinke

Brina Rakun, 12.mesto, modern solo, mladinke

Flora Ana Gorinšek Perkovič, 13.mesto, modern solo, mladinke

Ela Jakolič, 17.mesto, modern solo, mladinke

Aiken Atanasovski, 20.mesto, modern solo, mladinke

Tian Ćehić in Anja Jeršan, 1.mesto, show dance duo, člani

Lana Smolnikar in Klara Senica, 2.mesto, show dance duo, člani

Lana Sotirov in Brina Rakun, 1.mesto, show dance duo, mladinci

Karin Ramovš in Maša Ramovš, 2.mesto, show dance duo, mladinci

Tia Jagrič in Lara Šlibar, 4.mesto, show dance duo, mladinci 

Brina Senica in Zoja Avčin, 5.mesto, show dance duo, mladinci

Ela Jakolič in Eva Marenče, 8.mesto, show dance duo, mladinci

Tian Ćehić,1.mesto, show dance solo, člani

Lana Smolnikar, 2.mesto, show dance solo, članice

Lara Lavrič, 6.mesto, show dance solo, članice

Iva Senica, 1.mesto, show dance solo, deklice

Brigita Krašovec, 1.mesto, show dance solo, mladinke

Lara Šlibar, 2.mesto, show dance solo, mladinke 

Hana Nartnik, 4.mesto, show dance solo, mladinke

Karin Ramovš, 5.mesto, show dance solo, mladinke

Brina Senica, 6.mesto, show dance solo, mladinke

Zoja Avčin, 8.mesto, show dance solo, mladinke

Maša Ramovš, 12.mesto, show dance solo, mladinke

Zala Janušič, 15.mesto, show dance solo, mladinke

David Stojanovič 1. mesto electric boogie otroci

David Stojanovič 1. mesto hip hop solo otroci

Draksler Kaja 13. mesto hip hop solo otroci

Mihaljevič Anamaria 29. mesto hip hop solo mladinke

Danaja Ažman 5. mesto hip hop solo mladinke

Kaja Kušar 35. mesto hip hop solo mladinke

Kaja Simrajh 19. mesto hip hop solo mladinke

Zara Lina Velič 47. mesto hip hop solo mladinke

Andraž Jeromen 10. mesto hip hop solo mladinci

Jan Napast 16. mesto hip hop solo mladinci

Jaka Kusar 14. mesto hip hop solo mladinci

Selena Bojič 13. mesto hip hop solo clanice

Lana Vrtačnik 11. mesto hip hop solo clanice

Kaja Simrajh in Danaja Ažman 3. mesto hip hop duo mladinci

Muravec Maja in Ana Sluga 11. mesto hip hop duo otroci

Eva Vogrinc in Zoja Izabela Znidaršič 25. mesto hip hop duo mladinci

Ava Pečar Strajnar in Eva Gerkšič 15. mesto hip hop duo mladinci

Maruša Gantar in Tinkara Einsiedler 13. mesto hip hop duo mladinci

Maša Reček in Tia Petrnel 16. mesto hip hop duo mladinci

Kaja Kušar 18. mesto hip hop battle solo mladinci

Jaka Kušar 17. mesto hip hop battle solo mladinci 

 

 

PRVI POKALNI TURNIR 2018

PRVI DAN, 27.1.2018:

David Stojanović, 1. mesto electric boogie otroci

David Stojanović, 1. mesto hip hop solo otroci

Maja Hočevar, 1. mesto street show solo članice

Tia Vlahović in Selena Bojić, 1. mesto street show duo člani

Danaja Ažman, 2. mesto hip hop solo mladinke

Lana Vrtačnik, 2. mesto street show solo članice

Selena Bojić, 4. mesto hip hop solo članice

Maj Lavrič in Andraž Jeromen, 3. mesto hip hop duo mladinci

Liza Ana Cukor, 3. mesto street show solo mladinke

Kaja Simrajh in Danaja Ažman, 4. mesto hip hop duo mladinci

Psihiatrija, 4. mesto street show mala skupina mladinci

Anja Mrak, 4. mesto street show solo članice

Katarina Salmon Šilić, 5. mesto street show solo članice

Nika Zajc in Manca Zadel, 5. mesto street show duo mladinci

Muravec Maja in Ana Sluga, 7. mesto hip hop duo otroci

Tinkara Einsiedler, 9. mesto street show solo mladinke

Maj Lavrič, 9. mesto hip hop solo mladinci

Andraž Jeromen, 9. mesto hip hop battle solo mladinci

Andraž Jeromen, 12. mesto hip hop solo mladinci

Kaja Simrajh, 12. mesto hip hop solo mladinke

Ava Pečar Strajnar in Eva Gerkšič, 13. mesto hip hop duo mladinci

Jan Napast, 16. mesto hip hop solo mladinci

Jaka Kušar, 17. mesto hip hop solo mladinci

Maša Recek in Tia Petrnel, 17. mesto hip hop duo mladinci

Eva Vogrinc in Zoja Izabela Žnidaršič, 18. mesto hip hop duo mladinci

Lana Vrtačnik, 20. mesto hip hop solo članice

Jan Napast, 20. mesto hip hop battle solo mladinci

Draksler Kaja 21. mesto hip hop solo otroci

Mihaljević Anamaria, 22. mesto hip hop solo mladinke

Kaja Kušar, 23. mesto hip hop battle solo mladinci

Maj Lavrič, 24. mesto hip hop battle solo mladinci

Jaka Kušar, 25. mesto hip hop battle solo mladinci

Damajanty Hajdarpasić, 40. mesto hip hop solo mladinke

Kaja Kušar, 41. mesto hip hop solo mladinke

Zara Lina Velić, 43. mesto hip hop solo mladinke

 

 

 

DRUGI DAN, 28.1.2018:

JAZZ SOLO ČLANI:

- 1.mesto: Tian Ćehić

 

 

JAZZ SOLO ČLANICE:

- 2.mesto: Petra Ravbar

- 3.mesto: Vita Mutec

- 4.mesto: Lara Lavrič

 

JAZZ SOLO MLADINKE:

- 2.mesto: Lara Šlibar

- 3.mesto: Pika Vidic

- 9.mesto: Živa Napast

- 10.mesto: Aiken Atanasovski

 

JAZZ SOLO DEKLICE:

- 3.mesto: Sara Istenič

 

MODERN DUO ČLANI:

- 1.mesto: Tian Ćehić in Petra Ravbar

 

MODERN DUO MLADINCI:

- 1.mesto: Maja Železnikar in Alex Istenič

 

MODERN SOLO ČLANI:

- 2.mesto: Tian Ćehić

 

MODERN SOLO MLADINCI:

- 1.mesto: Alex Istenič

 

MODERN SOLO ČLANICE:

- 3.mesto: Vita Mutec

 

MODERN SOLO MLADINKE:

- 2.mesto: Lara Šlibar

- 3.mesto: Maja Železnikar

- 4.mesto: Lana Sotirov

- 10.mesto: Tia Jagrič

- 14.mesto: Flora Ana Gorinšek Perkovič

- 16.mesto: Ela Jakolič

 

SHOW DANCE DUO MLADINCI:

- 2.mesto: Lana Sotirov in Brina Rakun

- 3.mesto: Karin Ramovš in Maša Ramovš

- 4.mesto: Lara Šlibar in Tia Jagrič

- 6.mesto: Eva Marenče in Ela Jakolič

 

SHOW DANCE DUO OTROCI:

- 1.mesto: Brina Belavič Pučnik in Lana Celar

- 2.mesto: Tijana Kušturič in Tara Mlakar

 

SHOW DANCE MALA SKUPINA MLADINCI:

- 1.mesto: Whitout hope

 

SHOW DANCE SOLO ČLANI:

- 1.mesto: Tian Ćehić

 

SHOW DANCE SOLO ČLANICE:

- 5.mesto: Lara Lavrič

 

SHOW DANCE SOLO MLADINKE:

- 1.mesto: Brigita Krašovec

- 2.mesto: Lara Šlibar

- 4.mesto: Hana Nartnik

- 6.mesto: Brina Senica

- 7.mesto: Zoja Avčin

- 8.mesto: Karin Ramovš

- 13.mesto: Maša Ramovš

- 16.mesto: Zala Janušič

 

SHOW DANCE SOLO DEKLICE:

- 1.mesto: Iva Senica

- 8.mesto: Lana Celar

- 15.mesto: Tijana Kušturič