SVETOVNI PRVAKI STREET FORMACIJE ČLANI IN MLADINCI ter MLADINCI mala skupina!


Programi PK Bolero so sofinancirani s strani MOL!

 

SVETOVNO PRVENSTVO STREET SHOW DANCE - USTI (ČEŠKA) 2017

Imamo SVETOVNE PRVAKE!

 

Naši članski formaciji sta zasedli kar PRVO IN DRUGO mesto na svetovnem prvenstvu na Češkem!
Street formacija Akvarij je posegla po najvišji stopnicči, drugo mesto pa je zasedla formacija z naslovom Game of Cards!

Mladinska street formacija Evolution of hip hop je v koreografiji Ane Vodisek osvojila 1. mesto.

Mala skupina Forgotten Toys pa so naslovu državnih prvakinj dodale še naziv svetovnih prvakinj. 
S tem ima Bolero že tretje leto zaporedoma zmagovalce v tej kategoriji!
 

Liza Ana Cukor je osvojila naslov svetovne podprvakinje med street mladinkami, par Selena Bojić in Tia Vlahović pa med mladinskimi pari.

Članska mala skupina We have candy pa si je priplesala 3. mesto!

Maja Hočevar si je priplesala 5. mesto med solo članicami, Lana Vrtačnik pa 6. mesto med mladinkami.

REZULTATI:

Maja Hočevar, 5. m., street dance solo, članice
Selena Bojic in Tia Vlahovic, 2.m., street dance show duo, mladinke
Liza Ana Cukor, 2.m., street solo, mladinke
Lana Vrtacnik, 6.m., street solo, mladinke 
Bolero * We have candy, 3.m., street male skupine, člani
Bolero * Evolution of hip hop, 1.m., street formacije, mladinci
Bolero * Forgotten Toys, 1.m., street dance show male skupine, mladinci
Bolero * Akvarij, 1.m., street dance show formacije, člani
Bolero * Game of cards, 2.m., street dance show formacije, člani

 

Čestitke seveda trenerkama Ani Vodišek in Barbee Šustaršič za odlične koreografije in motivacijo v teh napornih dnevih!

 

 

 



Bolerovi plesalci so državnem prvenstvu 2017 osvojili 26 zlatih, 12 srebrnih in 6 bronast kolajn:

- MODERN SOLO MLADINKE:
* 3.mesto: Lara Šlibar
* 5.mesto: Maja Železnikar
* 10.mesto: Tia Jagrič

- MODERN SOLO MLADINCI:
* 2.mesto: Alex Istenič

- MODERN MALA SKUPINA MLADINCI:
* 2.mesto: Forgiveness

- MODERN FORMACIJE MLADINCI:
* 1.mesto: Elimination

- MODERN DUO ČLANI:
* 1.mesto: Tian Ćehić in Petra Ravbar
* 3.mesto: Maja Turinek in Maj Žan Peršin

- MODERN MALA SKUPINA ČLANI:
* 1.mesto: Letting go and moving on

- SHOW DANCE SOLO DEKLICE:
* 11.mesto: Sara Istenič
* 12.mesto: Zala Janušič
* 14.mesto: Atena Vuk
* 17.mesto: Ela Jakolič
* 21.mesto: Lana Celar

- SHOW DANCE PARI OTROCI:
* 8.mesto: Lana Celar in Brina Belavič Pučnik
* 9.mesto: Eva Marenče in Ela Jakolič

- SHOW DANCE FORMACIJA OTROCI:
* 3.mesto: Šopek

- SHOW DANCE SOLO ČLANI:
* 1,mesto: Tian Ćehić

- SHOW DANCE DUO ČLANI:
* 1.mesto: Tian Ćehić in Anja Jeršan

-SHOW DANCE MALA SKUPINA ČLANI:
* 1.mesto: Catching dreams

- SHOW DANCE FORMACIJA ČLANI:
* 1.mesto: When my skin grows old

- SHOW DANCE SOLO MLADINKE:
* 4.mesto: Lara Šlibar
* 6.mesto: Hana Nartnik
* 7.mesto: Brina Senica
* 11.mesto: Karin Ramovš
* 12.mesto: Zoja Avčin
* 15.mesto: Maša Ramovš
* 19.mesto: Živa Napast
* 24.mesto: Flora Ana Gorinšek Perkovič

- SHOW DANCE SOLO MLADINCI:
* 1.mesto: Luka Wernig

- SHOW DANCE DUO MLADINCI:
* 2.mesto: Lara Šlibar in Tia Jagrič
* 3.mesto: Maša Ramovš in Karin Ramovš
* 5.mesto: Brina Rakun in Lana Sotirov
* 6.mesto: Živa Napast in Lara Markl Vičič

- SHOW DANCE MALA SKUPINA MLADINCI:
* 1.mesto: Without hope

- SHOW DANCE FORMACIJA MLADINCI:
* 1.mesto: Love or money

- MODERN SOLO ČLANI:
* 1.mesto: Tian Čehić
* 3.mesto: Matic Bizjak

- STEP FORMACIJA OTROCI:
* 1.mesto: Kiss

- JAZZ SOLO MLADINKE:
* 3.mesto: Pika Vidic

- JAZZ SOLO ČLANICE:
* 4.mesto: Petra Ravbar
* 12.mesto: Petra Prodan

- JAZZ SOLO ČLANI:
* 1.mesto: Tian Ćehić

- JAZZ DUO ČLANI:
* 2.mesto: Anja Jeršan in Petra Ravbar

- JAZZ MALA SKUPINA ČLANI:
* 1.mesto: Fighting for gold

- JAZZ MALA SKUPINA ČLANI 2:
* 1.mesto: Paris

- STREET DANCE SHOW SOLO MLADINKE:
* 1.mesto: Lana Vrtačnik
* 8.mesto: Liza Ana Cukor

- STREET DANCE SHOW DUO ČLANI:
* 4.mesto: Taja Regent Veras in Nina Babšek

- STREET DANCE SHOW MALA SKUPINA ČLANI:
* 2.mesto: We have candy

- STREET DANCE SHOW FORMACIJA MLADINCI:
* 1.mesto: Evolution of Hip Hop

- STREET DANCE SHOW SOLO ČLANI:
* 1. mesto: Mark Černilec

- STREET DANCE SHOW MALE SKUPINE MLADINCI:
* 1. mesto: Forgotten Toys

- STREET DANCE SHOW FORMACIJE ČLANI:
* 1. mesto - Game of cards
* 5. mesto - Akvarij

- PRODUKCIJA:
* 1. mesto - Silence

- STREET DANCE SHOW DUO MLADINCI:
* 2. mesto - Selena Bojič in Tia Vlahovič
* 10. mesto - Iša Strehovec in Tina Zajšek
* 18. mesto - Ajda Sešek in Hana Agič

- ELECTRIC BOOGIE SOLO MLADINCI:
* 2. mesto - Lia Lačen

- ELECTRIC BOOGIE SOLO ČLANI:
* 6. mesto - Taja Regent Veras

- HIP HOP BATTLE SOLO ČLANI:
* 12. mesto - Taja Regent Veras

- HIPHOP FORMACIJE MLADINCI:
* 1.mesto: Go Off
* 6.mesto: Chain Hang Low

- HIPHOP MALA SKUPINA CLANI:
* 2.mesto: Piščančki

- HIPHOP MALE SKUPINE OTROCI:
* 7.mesto: So special

- HIPHOP SOLO MLADINKE:
* 1.mesto: Danaja Ažman
* 4.mesto: Lia Lačen
* 6.mesto: Selena Bojić
* 7.mesto: Lana Vrtacnik
* 22.mesto: Nika Babsek
* 23.mesto: Katarina Krajnc
* 40.mesto: Kaja Simrajh
* 41.mesto: Veronika Vazzaz

- HIPHOP SOLO MLADINCI:
* 6.mesto: Mark Muravec
* 10.mesto: Andraž Jeromen
* 12.mesto: Maj Lavric
* 15.mesto: Jaka Kušar
* 18.mesto: Jan Napast

- HIPHOP DUO OTROCI:
* 2.mesto: Zara Lina Velic in Ula Draksler
* 7.mesto: Ela Mlakar in Maja Muravec
* 8.mesto: Ava Pečar Strajnar in Eva Gerkšič
* 22.mesto: Hana Ažman in Adrian Simeunčevič




Na pravkar zaključenem EVROPSKEM PRVENSTVU V HIP HOPu smo dosegli super rezultate:
EVROPSKI PRVAKI

*SAVAGE, hip hop frormacija, člani

* Lia Lačen, hip hop solo, mladinke

*SILENCE, produkcija


2. mesto, hip hop battle, mladinci


5. mesto, GO OFF, hip hop formacija, mladinci


* 5. mesto, hip hop mala sk., člani

Ostali rezultati še sledijo....




*****************************************************************************************************************************************

Naši plesalci so na EP v jazzu in modernu v Pragi dosegli FANTASTIČNE REZULTATE: 
- EVROPSKI PRVAKI:
* Elimination, modern formacije, mladinci

* Tian Ćehić - jazz solo člani

* Matic Bizjak - modern solo člani

* Fight for gold - jazz mala skupina člani

* Paris - mala skupina člani 2

- EVROPSKI PODPRVAKI:

* Petra Ravbar in Anja Jeršan - jazz duo člani

* Petra Ravbar in Tian Ćehić - modern duo člani

* Letting go and moving on - modern mala skupina člani

4.mesto, Tian Ćehić - modern solo člani

5. mesto, Alex Istenič, modern solo, mladinci

6.mesto: Petra Ravbar - jazz solo članice

12. mesto, Lara Šlibar, modern solo, mladinke

19. mesto, Tia Jagrič, modern solo, mladinke

27. mesto, Pika Vidic, jazz solo, mladinke

ČESTITAMO!


  
 


SVETOVNI PRVAKI STREET FORMACIJE ČLANI IN MLADINCI ter MLADINCI mala skupina!


Programi PK Bolero so sofinancirani s strani MOL!

 

SVETOVNO PRVENSTVO STREET SHOW DANCE - USTI (ČEŠKA) 2017

Imamo SVETOVNE PRVAKE!

 

Naši članski formaciji sta zasedli kar PRVO IN DRUGO mesto na svetovnem prvenstvu na Češkem!
Street formacija Akvarij je posegla po najvišji stopnicči, drugo mesto pa je zasedla formacija z naslovom Game of Cards!

Mladinska street formacija Evolution of hip hop je v koreografiji Ane Vodisek osvojila 1. mesto.

Mala skupina Forgotten Toys pa so naslovu državnih prvakinj dodale še naziv svetovnih prvakinj. 
S tem ima Bolero že tretje leto zaporedoma zmagovalce v tej kategoriji!
 

Liza Ana Cukor je osvojila naslov svetovne podprvakinje med street mladinkami, par Selena Bojić in Tia Vlahović pa med mladinskimi pari.

Članska mala skupina We have candy pa si je priplesala 3. mesto!

Maja Hočevar si je priplesala 5. mesto med solo članicami, Lana Vrtačnik pa 6. mesto med mladinkami.

REZULTATI:

Maja Hočevar, 5. m., street dance solo, članice
Selena Bojic in Tia Vlahovic, 2.m., street dance show duo, mladinke
Liza Ana Cukor, 2.m., street solo, mladinke
Lana Vrtacnik, 6.m., street solo, mladinke 
Bolero * We have candy, 3.m., street male skupine, člani
Bolero * Evolution of hip hop, 1.m., street formacije, mladinci
Bolero * Forgotten Toys, 1.m., street dance show male skupine, mladinci
Bolero * Akvarij, 1.m., street dance show formacije, člani
Bolero * Game of cards, 2.m., street dance show formacije, člani

 

Čestitke seveda trenerkama Ani Vodišek in Barbee Šustaršič za odlične koreografije in motivacijo v teh napornih dnevih!

 

 

 



Bolerovi plesalci so državnem prvenstvu 2017 osvojili 26 zlatih, 12 srebrnih in 6 bronast kolajn:

- MODERN SOLO MLADINKE:
* 3.mesto: Lara Šlibar
* 5.mesto: Maja Železnikar
* 10.mesto: Tia Jagrič

- MODERN SOLO MLADINCI:
* 2.mesto: Alex Istenič

- MODERN MALA SKUPINA MLADINCI:
* 2.mesto: Forgiveness

- MODERN FORMACIJE MLADINCI:
* 1.mesto: Elimination

- MODERN DUO ČLANI:
* 1.mesto: Tian Ćehić in Petra Ravbar
* 3.mesto: Maja Turinek in Maj Žan Peršin

- MODERN MALA SKUPINA ČLANI:
* 1.mesto: Letting go and moving on

- SHOW DANCE SOLO DEKLICE:
* 11.mesto: Sara Istenič
* 12.mesto: Zala Janušič
* 14.mesto: Atena Vuk
* 17.mesto: Ela Jakolič
* 21.mesto: Lana Celar

- SHOW DANCE PARI OTROCI:
* 8.mesto: Lana Celar in Brina Belavič Pučnik
* 9.mesto: Eva Marenče in Ela Jakolič

- SHOW DANCE FORMACIJA OTROCI:
* 3.mesto: Šopek

- SHOW DANCE SOLO ČLANI:
* 1,mesto: Tian Ćehić

- SHOW DANCE DUO ČLANI:
* 1.mesto: Tian Ćehić in Anja Jeršan

-SHOW DANCE MALA SKUPINA ČLANI:
* 1.mesto: Catching dreams

- SHOW DANCE FORMACIJA ČLANI:
* 1.mesto: When my skin grows old

- SHOW DANCE SOLO MLADINKE:
* 4.mesto: Lara Šlibar
* 6.mesto: Hana Nartnik
* 7.mesto: Brina Senica
* 11.mesto: Karin Ramovš
* 12.mesto: Zoja Avčin
* 15.mesto: Maša Ramovš
* 19.mesto: Živa Napast
* 24.mesto: Flora Ana Gorinšek Perkovič

- SHOW DANCE SOLO MLADINCI:
* 1.mesto: Luka Wernig

- SHOW DANCE DUO MLADINCI:
* 2.mesto: Lara Šlibar in Tia Jagrič
* 3.mesto: Maša Ramovš in Karin Ramovš
* 5.mesto: Brina Rakun in Lana Sotirov
* 6.mesto: Živa Napast in Lara Markl Vičič

- SHOW DANCE MALA SKUPINA MLADINCI:
* 1.mesto: Without hope

- SHOW DANCE FORMACIJA MLADINCI:
* 1.mesto: Love or money

- MODERN SOLO ČLANI:
* 1.mesto: Tian Čehić
* 3.mesto: Matic Bizjak

- STEP FORMACIJA OTROCI:
* 1.mesto: Kiss

- JAZZ SOLO MLADINKE:
* 3.mesto: Pika Vidic

- JAZZ SOLO ČLANICE:
* 4.mesto: Petra Ravbar
* 12.mesto: Petra Prodan

- JAZZ SOLO ČLANI:
* 1.mesto: Tian Ćehić

- JAZZ DUO ČLANI:
* 2.mesto: Anja Jeršan in Petra Ravbar

- JAZZ MALA SKUPINA ČLANI:
* 1.mesto: Fighting for gold

- JAZZ MALA SKUPINA ČLANI 2:
* 1.mesto: Paris

- STREET DANCE SHOW SOLO MLADINKE:
* 1.mesto: Lana Vrtačnik
* 8.mesto: Liza Ana Cukor

- STREET DANCE SHOW DUO ČLANI:
* 4.mesto: Taja Regent Veras in Nina Babšek

- STREET DANCE SHOW MALA SKUPINA ČLANI:
* 2.mesto: We have candy

- STREET DANCE SHOW FORMACIJA MLADINCI:
* 1.mesto: Evolution of Hip Hop

- STREET DANCE SHOW SOLO ČLANI:
* 1. mesto: Mark Černilec

- STREET DANCE SHOW MALE SKUPINE MLADINCI:
* 1. mesto: Forgotten Toys

- STREET DANCE SHOW FORMACIJE ČLANI:
* 1. mesto - Game of cards
* 5. mesto - Akvarij

- PRODUKCIJA:
* 1. mesto - Silence

- STREET DANCE SHOW DUO MLADINCI:
* 2. mesto - Selena Bojič in Tia Vlahovič
* 10. mesto - Iša Strehovec in Tina Zajšek
* 18. mesto - Ajda Sešek in Hana Agič

- ELECTRIC BOOGIE SOLO MLADINCI:
* 2. mesto - Lia Lačen

- ELECTRIC BOOGIE SOLO ČLANI:
* 6. mesto - Taja Regent Veras

- HIP HOP BATTLE SOLO ČLANI:
* 12. mesto - Taja Regent Veras

- HIPHOP FORMACIJE MLADINCI:
* 1.mesto: Go Off
* 6.mesto: Chain Hang Low

- HIPHOP MALA SKUPINA CLANI:
* 2.mesto: Piščančki

- HIPHOP MALE SKUPINE OTROCI:
* 7.mesto: So special

- HIPHOP SOLO MLADINKE:
* 1.mesto: Danaja Ažman
* 4.mesto: Lia Lačen
* 6.mesto: Selena Bojić
* 7.mesto: Lana Vrtacnik
* 22.mesto: Nika Babsek
* 23.mesto: Katarina Krajnc
* 40.mesto: Kaja Simrajh
* 41.mesto: Veronika Vazzaz

- HIPHOP SOLO MLADINCI:
* 6.mesto: Mark Muravec
* 10.mesto: Andraž Jeromen
* 12.mesto: Maj Lavric
* 15.mesto: Jaka Kušar
* 18.mesto: Jan Napast

- HIPHOP DUO OTROCI:
* 2.mesto: Zara Lina Velic in Ula Draksler
* 7.mesto: Ela Mlakar in Maja Muravec
* 8.mesto: Ava Pečar Strajnar in Eva Gerkšič
* 22.mesto: Hana Ažman in Adrian Simeunčevič




Na pravkar zaključenem EVROPSKEM PRVENSTVU V HIP HOPu smo dosegli super rezultate:
EVROPSKI PRVAKI

*SAVAGE, hip hop frormacija, člani

* Lia Lačen, hip hop solo, mladinke

*SILENCE, produkcija


2. mesto, hip hop battle, mladinci


5. mesto, GO OFF, hip hop formacija, mladinci


* 5. mesto, hip hop mala sk., člani

Ostali rezultati še sledijo....




*****************************************************************************************************************************************

Naši plesalci so na EP v jazzu in modernu v Pragi dosegli FANTASTIČNE REZULTATE: 
- EVROPSKI PRVAKI:
* Elimination, modern formacije, mladinci

* Tian Ćehić - jazz solo člani

* Matic Bizjak - modern solo člani

* Fight for gold - jazz mala skupina člani

* Paris - mala skupina člani 2

- EVROPSKI PODPRVAKI:

* Petra Ravbar in Anja Jeršan - jazz duo člani

* Petra Ravbar in Tian Ćehić - modern duo člani

* Letting go and moving on - modern mala skupina člani

4.mesto, Tian Ćehić - modern solo člani

5. mesto, Alex Istenič, modern solo, mladinci

6.mesto: Petra Ravbar - jazz solo članice

12. mesto, Lara Šlibar, modern solo, mladinke

19. mesto, Tia Jagrič, modern solo, mladinke

27. mesto, Pika Vidic, jazz solo, mladinke

ČESTITAMO!